Mi az a nyelvi utazás?

// Szerző: szivarvanytanoda //

A nyelvi utazás világszerte nagy népszerűségnek örvendő utazási és nyelvtanulási forma! Hiszen kikapcsolódva tanulunk, pihenés közben ismerhetjük meg a célnyelv kultúráját és lakóit. Délelőttönként a tanórák során rendszerbe kerül a nyelvismeret, melyet délután és este a szabadidő keretében azonnal gyakorolni is tudunk felfedezve a helyiek hétköznapjait utcákon, tereken sétálva, szabadidős programok közben barátkozva. Így az adott nyelvet anyanyelvi környezetben folyamatosan gyakorolhatjuk, miközben megszilárdul a nyelvtudás. Ez manapság nagyon fontos a továbbtanulás, a karrierépítés és tulajdonképpen a mindennapi élet szempontjából. Külföldi nyaralás során pedig megtapasztalhatjuk a nyelvtudás hasznát és örömét. Legyen szó szállásfoglalásról, jegyvásárlásról, vagy akár információkérésről.

Érdemes kipróbálni a nyelvtanulásnak ezt az élményteli formáját, hiszen rengeteg kaland vár ránk külföldön.

A hozzászólás nem lehetséges.