ANGOL – NÉMET NYELVI és DRÁMATÁBOR 2017

// Szerző: szivarvanytanoda //

2017 nyarán 6. alkalommal rendeztük meg Sopronban nyelvi táborunkat, idén a ZENE birodalmába kalandoztunk.

Zenerégészként eredtünk nyomába a zenetörténet legnagyobb német és osztrák hírességeinek a bécsi Zene Házában, ahol egy interaktív kiállítás és program keretében részesévé válhatunk életüknek és műveiknek: zongoralépcsőn skálát játszottunk, óriási dobókockákkal a bécsi keringő saját zenei feldolgozását komponáltuk meg és a híres bécsi filharmónikusok karmestereként vezényeltünk. Az eisenstadt-i Eszterházy kastélyban Haydn életét kutattuk. Természetesen napjaink sztárjai sem maradhattak ki a programból, angol és német nyelven énekeltük slágereiket, miközben sok – sok új szót tanulhattunk meg. Zenerégészként angolul és németül még sokféle hangszerrel is megismerkedtünk. Az idén is lubickoltunk a schattendorf-i strand medencéjében, karaoke partin buliztunk és jóhangulatú foci és kosárlabda meccseken mértük össze erőnket egy másik tábor csapatával.

Ez a hét is gyorsan elszállt, de sok új barátot és élményt szereztünk.

A hozzászólás nem lehetséges.